x
Różności

Pożegnanie z DOS-em

Pożegnanie z DOS-em
  • Published18 maja, 2016

Wyłącznie dla użytkowników starszych wersji naszych programów wprowadziliśmy rewelacyjne ceny systemów z linii InsERT GT.

Tylko teraz Subiekta GT i Rachmistrza GT kupią Państwo w cenie Abonamentu na ulepszenia,
czyli za jedyne 175 zł netto!

Dodatkowo, z okazji 400 tysięcy sprzedanych licencji, obniżamy ceny Rewizora GT i Gratyfikanta GT do 400 zł netto!

Przypominamy, że programy przeznaczone dla systemu operacyjnego DOS zostały wycofane ze sprzedaży. Sprzedaż rocznych Abonamentów na ulepszenia i usługi teleKonsultant do tych programów zakończy się 31 grudnia 2010 r., w związku z czym aktualizacje do nich będą się ukazywać tylko do końca 2011 r.

Użytkownicy Subiekta, Subiekta 2, Subiekta 3, Subiekta 4/MEGA, Subiekta 5/EURO oraz mikroSubiekta dla DOS, którzy dokonują wymiany na Subiekta GT, mogą zakupić dodatkowe stanowiska w atrakcyjnej cenie!

Z cen specjalnych mogą skorzystać użytkownicy wymienionych w tabeli programów DOS-owych, którzy zwrócą Certyfikat Autentyczności. W przypadku braku certyfikatu należy dostarczyć kopię faktury zakupu programu i wypełnić specjalne oświadczenie – wówczas prosimy o kontakt z dystrybutorem Insertu.

Abonament na ulepszenia do posiadanego obecnie programu z linii DOS można przenieść na program z linii InsERT GT i otrzymywać aktualizacje nowego systemu przez cały niewykorzystany okres ważności abonamentu. Dodatkowo, kupując nowy program, zostają Państwo objęci 3-miesięcznym okresem bezpłatnej opieki posprzedażnej. Okresy te łączą się ze sobą. A zatem po wymianie programu nie tylko zachowują Państwo posiadany abonament, ale zyskują dodatkowe 3 miesiące!

Written By
admin