x
Dom

Indywidualna odzież sportowa

Indywidualna odzież sportowa
  • Published5 lipca, 2019

Personalizowane mogą być nie tylko kubki z nadrukowanym imieniem czy smycze na klucze z nazwą firmy… Personalizowana może być nawet odzież, a w tym odzież sportowa. Dzianiny drukowane zdobywają coraz większą popularność, ciesząc się uznaniem klientów indywidualnych oraz firm – jak wygląda proces zamawiania i co w ogóle można zamówić?

Tworzenie indywidualnych projektów

Jeśli dostępna na rynku odzież sportowa nie spełnia Twoich oczekiwań lub jeśli poszukujesz czegoś naprawdę oryginalnego, to możesz stworzyć swój własny projekt ubrania. Wiele firm dostępnych w Internecie umożliwia taką usługę i wcale nie musisz ruszać się z domu, by złożyć zamówienie. Cały proces przeprowadzisz online:

  • Wybierz produkt – na początku musisz zdecydować, jakim rodzajem odzieży sportowej jesteś zainteresowany. Może być to top, koszulka, bluza, legginsy, czapka z daszkiem, a nawet plecak lub torba sportowa. Wybieraj spośród produktów damskich i męskich.
  • Wybierz motyw lub załaduj obraz – kolejny krok to wybór motywu, czyli nadruku, który będzie widoczny na wybranej rzeczy. Sportowe dzianiny drukowane prezentują się naprawdę oryginalnie, dlatego warto poświęcić temu chwilkę. Możesz wybierać spośród dostępnych motywów, ale jeśli nie znajdziesz odpowiedniego, możesz również załadować własny obraz, na przykład zdjęcie.
  • Dodaj tekst – zazwyczaj kreatory personalizowanych dzianin drukowanych pozwalają także na dodanie tekstu. Sam decydujesz, jaki napis ma znaleźć się na odzieży sportowej, jaką ma mieć wielkość i jaki font. Może być to imię, nazwisko, motywujące hasło lub nazwa drużyny.
  • Czekaj na wycenę – na podstawie przygotowanego projektu kreator wyceni daną rzecz.

Dzianiny drukowane – dlaczego warto zamówić?

Personalizowane dzianiny drukowane to doskonały pomysł na oryginalną odzież sportową dla samego siebie, ale również na prezent dla kogoś bliskiego, kto uprawia dany sport. To możliwość przeniesienia swojego pomysłu na materiał. Sam decydujesz o kolorze, wzorze i tekście. To świetne rozwiązanie także dla firm, których pracownicy biorą wspólnie udział w różnych imprezach sportowych.

Written By
admin